مشایی و فراماسونری

مشایی و فراماسونری

 

همونطور که میدونید یکی از روش های فراماسون ها نفوذ در کشورها و گرفتن پست های کلیدی در آن حکومت است.

طوری که بر شخص مهم مملکت تاثیر بذاره  و اختیارات اون رو به چنگ بگیره و یا خودش شخص مهم اون کشور بشه.

در ایران میتونیم به:

 

 محمد علی فروغی

یا به بنی صدر

اشاره کنیم.

توجه: قبل از شروع بحث باید بگم که این وبلاگ  هیچ علاقه ای به هیچ جناحی نداره و فقط یه کار پژوهشی انجام میده. 

ما بعد از یک سری تحقیقات به این نتیجه رسیدیم که اصلاحات جریانی نفوذی از طرف فراماسونری بود که اثبات این حرفم رو در

مطالب آینده بیان میکنم.

حالا ماسون ها بعد از شکست جریانشان در حکومت ایران اینبار میخواهند با نفوذ اشخاصی در حکومت ایران و دادن پست های کلیدی به آن ها  دوباره جریان فراماسونری رو در حکومت ایران نفوذ بدن!

 

 

 


سخنرانی آیت الله «محمد تقی مصباح یزدی»را پیرامون بازتولید تشکیلات فراماسونری در ایران که روز 24 فروردین 1390 در جمع مسئولان «شورای عالی زنان» ایراد شد، باید یکی از مهمترین سخنرانیهای تاریخ سیاسی معاصر دانست؛

 

 

 چه اینکه نمادها و نشانه های معرفتی- سیاسی دو دهه گذشته حکایت از ظهور پدیدهای به نام «کودتای ایدئولوژیک ماسونها» در ایران دارد که در تحلیلهای امنیتی، موفقیت چنین کودتایی را «شرط لازم» برای «سقوط فیزیکال» یک نظام سیاسی میدانند.

 

 

هر چند دو ماه پیش نیز یکی از نزدیکان آیت الله مصباح یزدی در گفتگویی خبر از نقطه نظرات ایشان پیرامون «افزایش نفوذ جریان فرهنگی فراماسونری در بدنه دولت» داده بود، اما اینبار اشارات صریح رییس «موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)» به شاخصه های این فرقه نفوذی و مقایسه تطبیقی آن با رویکردهای شبه معرفتی مانند «مکتب ایرانی» و «ملیگرایی» سبب شد تا دوباره حساسیت پیرامون کارکرد فراماسونری در ایران از حاشیه بحثهای تئوریک به متن مسائل سیاسی کشور بیاید.
گویی تاریخ هم برای «آیت الله» - که نه تنها «فقیه» بلکه «فیلسوفی الهی» است – و هم برای ما تکرار میشود. او یکبار پیشتر در پایان دهه 1370 با ارائه سلسله گفتارهای انتقادی خود پیش از خطبههای نماز جمعه تهران علیه گفتمان ماسونی اصلاحطلبان شوریده بود

 

 

و اکنون نیز در روزهای آغازین دهه 1390 بار دیگر با اتخاذ موضعی به هنگام علیه بازتولید ایدئولوژی و تشکیلات فراماسونری در ایران به میدان آمده است.

با این تفاوت که یک دهه پیش، آیت الله «مصباح یزدی» به «خودیها» پیرامون نفوذ «غیرخودیها» هشدار داد، اما نگرانی امروز او از «نفوذ ماسونها در جریان خودی» است؛

 

 هر چند محور هر دو هشدار آیت الله به فاصله یک دهه، ظهور قرائت های التقاطی دینی از «اسلام سکولار» و «نسبیگرایی» تا «مکتب اسلام ایرانی» و «ملیگرایی» است. هشدار آیت الله روشن است: نزاع میان «اسلام آمریکایی» با «اسلام ناب محمدی(ص)» با صورتی نوین و ماهیتی ثابت برای «تجزیه دین» - این بار توسط فرقه مشائیه- ادامه دارد و بنابر آموزه های امام خمینی(ره) نباید از این دشوارترین «جنگ عقیدتی» میان حق و باطل غافل بود. برای همین آیت الله مصباح یزدی میگوید: «خطری که من احساس میکنم شدیدترین خطری است که تاکنون اسلام را تهدید کرده است و آن هم از سوی نفوذیهایی است که در بین خودیها در حال رشد هستند.»

مشایی فراماسونری
 
مراقب باشیم!!!!
/ 0 نظر / 11 بازدید