بیداری اسلامی را فراموش نکنیم

بیداری اسلامی  - دکتر محمد سرافراز، رییس شبکه پرس تی‌وی دکتر محمد سرافراز، رییس شبکه پرس تی‌وی می‌گوید، لغو مجوز دفتر این شبکه خبری در لندن "بدترین تصمیم در بدترین زمان" است. دکتر محمد سرافراز، معاون برون‌مرزی صدا و سیما و رییس شبکه پرس تی‌وی اواخر روز شنبه در گفت‌وگو با شبکه ۲ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت، این تصمیم آفکام نمی‌تواند موج بیداری در بریتانیا و سراسر جهان را متوقف کند.


بیداری اسلامی  عربستان سعودی  -  اقدام عناصر پلیس سعودی در بی احترامی به قبور بقیع نزدیک مسجد نبوی در مدینه، اوضاع این شهر را ناآرام کرد.
به گزارش العالم، عناصر پلیس سعودی دیروز پس از ورود به بقیع، به زائران با الفاظ رکیک و طایفه ای توهین کردند.

این عناصر همچنین قبرهای بقیع را لگدمال کردند.

زائران بقیع همواره با اقدامات توهین آمیز پلیس سعودی برای تحت فشار قراردادن آنها مواجه می شوند.

وهابی ها در سال 1925 مساجد و آثار تاریخی بقیع را تخریب کردند.

 

بیداری اسلامی  - محمد خزاعی دبیر اجلاس بیداری اسلامی و جشنواره فیلم فجر در پیامی خطاب به خانواده شهید احمدی روشن اعلام کرد: جشنواره سی ام فجر در اجلاس "سینما و بیداری اسلامی" با اختصاص جایگاهی ویژه، اعمال ضد بشری و بی‌رحمانه مدعیان حقوق بشر را به گوش جهانیان خواهد رساند.

«خانواده محترم شهید احمدی روشن؛

با سلام و احترام

عزت و پیشرفت ایران زمین همواره مورد تهدید و ددمنشی دشمنان قسم خورده سربلندی ملت اسلامی ما بوده است واین سربلندی از آغاز انقلاب اسلامی تا کنون جز با نثار خون پاک فرزندان نازنین این انقلاب میسر نشده و نخواهد شد. فرزندانی که یک موی سرشان را به بهای دنیایی نمی توان سنجید. اما این اسلام عزیز است که "بابی انت و امی" را نه بر زبان که بر جان تک تک ما ایرانیان جاری می سازد.


و اینک در آستانه سی و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یاد مصطفای عزیز و دیگر شهدای راه علم را با خاطره شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس گره می زنیم و سی امین جشن بزرگ سینمای کشور را عطرآگین می سازیم.

به عنوان دبیر اجلاس بین المللی سینما و بیداری اسلامی و سی امین جشنواره فیلم فجر برخود فرض می‌دانم شهادت دلاور جوان نخبه کشور را به شما تبریک و تسلیت عرض نموده و اعلام کنم جشنواره سی ام فجر در اجلاس "سینما و بیداری اسلامی" جایگاهی ویژه به این مقوله اختصاص خواهد داد واعتراض جامعه هنری و سینمایی کشور را نسبت به اعمال ضد بشری و بی‌رحمانه مدعیان حقوق بشر و استعمارگران اصلی دنیای امروز، به گوش جهانیان خواهد رساند».

 

 

بیداری اسلامی  - حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمودند: به لطف و فضل الهی حضور مردم در انتخابات آینده مجلس به عنوان یکی از مظاهر دخالت مردم در سرنوشت کشور، حضوری پرشور و دشمن شکن خواهد بود و همه مسئولان و نامزدها نیز وظیفه دارند که با پایبندی کامل به قانون، زمینه یک انتخابات سالم و رقابتی را بوجود آورند.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (19 دی ) در دیدار هزاران نفر از علما، فضلا، طلاب و قشرهای مختلف مردم قم در سخنان مهمی حادثه نوزدهم دی قم را مبدأ تاریخ تحولات جدید دنیا دانستند و با اشاره به نقش «صبر و بصیرت» در موفقیتهای مستمر نظام اسلامی، به تبیین دو عامل مهم ناکارآمدی توطئه های دشمنان و استمرار زنجیره های اقتدار ملت ایران یعنی ایستادگی قاطعانه نظام بر اصول، و حضور هوشمندانه مردم در صحنه پرداختند و تأکید کردند: بر خلاف تصور و تحلیل های جبهه استکبار، نظام جمهوری اسلامی امروز نه تنها در شرایط شعب ابی طالب نیست بلکه در شرایط بدر و خیبر قرار دارد و به لطف و فضل الهی حضور مردم در انتخابات آینده مجلس به عنوان یکی از مظاهر دخالت مردم در سرنوشت کشور، حضوری پرشور و دشمن شکن خواهد بود و همه مسئولان و نامزدها نیز وظیفه دارند که با پایبندی کامل به قانون، زمینه یک انتخابات سالم و رقابتی را بوجود آورند./ 0 نظر / 15 بازدید