شخصیت ها

 

  پیتر گیلمور
Peter H. Gilmore در سال ۲۰۰۱.م توسط موبده بلانچ بورتون (معشوقه آنتوان لاوِی) به عنوان کاهن اعظم کلیسای شیطان تعیین شد. و هم اکنون به عنوان موبد اعظم در کلیسای شیطان فعالیت می کند.
وی به عنوان نماینده کلیسای شیطان در برنامه‌های متعددی که در رادیو و تلویزیون راجع به شیطان پرستی پخش می‌شود، حضور فعالی دارد.

گیلمور در سال ۱۹۸۹.م همراه با همسرش پگی نارامیا انتشار مجله شعله سیاه را آغاز کردند. همچنین گیلمور در سال ۲۰۰۵.م مقدمه‌ای بر انجیل شیطانی آنتوان لاوی نوشت. آخرین اثر او کتاب مقدس شیطانی (The Satanic Scriptures) است. که در سال ۲۰۰۷.م منتشر شد

 

مایکل آکینو
Michael Aquino بنیانگذار معبد سِت (سازمان جدا شده از کلیسای شیطان ) است. همچنین او در ارتش آمریکا و سازمان سیا (CIA) مشغول فعالیت است.
آکینو به خاطر اختلافاتش با آنتوان لاوی، در سال ۱۹۷۵.م از او جدا شده و معبد سِت را تأسیس کرد

 

 

مرلین منسون
برایان هاگ وارنر نام اصلی فردی است که امروزه به مرلین منسون یا به اختصار MM شهرت یافته است.
وی که اکنون علاوه بر هواداران چندین هزار نفری در اقصی نقاط جهان به عنوان شیطان بزرگ شناخته و مورد پرستش قرار می گیرد مانند سایر افراد ی که از چهره های شاخص شیطان پرستی به حساب می آیند دوران کودکی توام با سختی های فراوان مانند فقر و تنگ دستی را سپری کرده است.
برایا وارنر تاکنون توانسته است نقش یک منجی را برای شیطان پرستان ایفا کند و این افراد را از بن بست عزلت خارج کرده و مجددا به عرصه فعالیت های اجتماعی وارد سازد.
مرلین منسون نیز مانند سایر چهره های شناخته شده شیطانیسم چندین مرحله در طول عمرش یعنی 38 سال گذشته برای مدت چند ماه یا چند هفته از نظر ها دور شده و پس از طی زمان مورد نظر با ارائه یک کنسرت بزرگ و یا در چهره ای جدید و البته سخیف تر از گذشته ظاهر می شود. لازم به ذکر است که شیطان پرستان ادعا می کنند که در این مدت به ملاقات شیطان و یا شیاطین می روندد و دستوراتی را دریافت می کنند.
گفتنی است که طبق اطلاعات موجود زمانی که این افراد غیب می شوند جلساتی را با برخی مقامات بلند پایه امنیتی امریکا و رژیم صهیونیستی برگزار می کنند و خواسته هایشان را مبنی بر حمایت های مالی , حقوقی و ... بیان و از حمایت ایشان برخوردار می شوند.

/ 0 نظر / 19 بازدید