فاکس نیوز:ارتش سایبری ایران را غیرقابل کنترل نامید.

یک شبکه خبری آمریکایی وابسته به پنتاگون در گزارشی به نقل از برخی مخالفان جمهوری اسلامی و یک کارشناس بین المللی ، ارتش سایبری ایران را غیرقابل کنترل نامید.


http://www.gerdab.ir/files/fa/news/1389/8/27/7609_442.jpgشبکه خبری فاکس نیوز در پایگاه اینترنتی خود می نویسد: ایران در حال مهیا نمودن ارتش سایبری خود برای مقابله با هرگونه منازعه ای در این زمینه می باشد تا بدین وسیله با دشمنانش مقابله نماید.
بنابراین گزارش، رضا کهلیلی (خلیلی) جاسوس آمریکایی در گفتگویی اعلام داشت: جوانان هوادار نظام بسیار زیادی در ایران با سواد بالا و متخصص در امور رایانه ای می باشند و همچنین متخصصین رایانه ای دیگری که بسیار توانمند هستند.
کهلیلی همچنین گفت: حملات سایبری بی خطر و آنچنان هزینه بر نیست و نیاز به موشک و ناو جنگی و از این قبیل ندارد.
محسن سازگارا، فراری مقیم آمریکا مستقر در واشنگتن دی سی، نیز دراین باره به فاکس نیوز می گوید: متخصصین رایانه ای ایرانی برنامه های بسیار پیچیده ای می نویسند که حتی خبرگان رایانه ای خارجی از درک آن عاجز هستند بنابراین دست دولت ایران برای استخدام چنین افرادی بسیار باز می باشد.
سازگارا در ادامه با اشاره به هک شدن سایتش توسط ارتش سایبری ایران و نیز سایت خبری صدای آمریکا گفت: هکرهای ایرانی بسیار ماهرانه عمل کردند البته من نمی دانم پشت این افراد چه گروهی قرار دارد.
دوید آلبرایت، رئیس موسسه امنیت علوم بین المللی نیز گفت: ایران قادر به ایجاد یگان نبرد سایبری خواهد بود و آمریکا باید منتظر حمله سایبری ایران باشد.
فاکس نیوز در خاتمه نوشت: دیری نخواهد پایید که از ارتش سایبری ایران بیشتر بشنویم و باید اذعان داشت که راه خاصی برای مقابله با نبردهای سایبری آنها نیست.

/ 3 نظر / 14 بازدید
محدثه فرخ فر

من موافقم که متخصصان ایرانی در حال پیشرفت هستند ولی نباید فراموش کنیم که به قول رهبر معظم انقلاب ما 14 سال از فن آوری جهانی عقب هستیم.پس این حرف ها علی رغم اینکه مایه دلگرمی جوانان است نباید باعث خمودگی آنان گردد.

م

واقعآ که حالا اونا یه چیزی که نوع چیزای دیگست گفتن شما چرا باور میکنین ارتش سایبری کجا بود همین شما در مطلب رسانی خودتون موندین و گرنه اگه ارتشی بودین و سیابری مطالب رو از این ور اونور نمی آوردین و خودتون مطلب سازی میکردین واینکه خیلی خودتونو دست بالا گرفتین و حرف از فتنه و سعودیا و اینا میزنین مگه ما تو مدینه فاظله ایم یا شما تو دنیا نیستید؟؟؟!!!؟؟؟!!!

کودکان منتظر

سلام با موضوع اقتصاد در عصر ظهور منتظر نظرتان هستم. اللهم عجل لولیک الفرج