جوووون بیدار شو !

ای وای از این شعار دادن ها بدم می یاد ، چطور این شعارو می دن ولی خودشون از مردمی که دارن می جنگن برای دفاع از ارزشهاشون ، حمایت نمی کنن !اونم جنگی که توش برادرها شهید می شن پدر ها و مادرها و خواهر ها از خانواده ها گلچین می شن ،!

r

ای وای !  چی بگم از این دل پر دردم ؟؟!! دلیلش فقط اینه که اونا مسلمونن ؟؟!! سازمان ملل با این حرکت فقط نشون می ده که بویی از انسانیت نبرده .

dc

دوست خوبم ، همینا هستن که به ما می گن نباید به کشورای مسلمون نشین که دارن روز به روز فدای آرمانهای دین و اسلام می شن ، کمک کنیم ! می گن بنی ادم اعضای یکدیگر هست اما عضوا از هم جدان فقط باید همو ببینن و از درد هم درد نکشن ! دوست خوبم ، ای ایرانی ، ای مسلمان ، دشمن نمی دونه ما از دیدن یه عکس و صحنه کوچیک که درد یه عده انسانو به تصویر می کشه ، دیوونه می شیم !

f

برادرم ، خواهرم بیاین همدیگه رو بیدار کنیم ! با هم فریاد بکشیم ! بهترین فرصت برای با هم بودن و با هم فریاد زدن و اعتراض ، راهپیمایی روز قدسه ! یادمون نره !

وعده ی ما راهپیمایی روز قدس

/ 3 نظر / 12 بازدید
اشنا

خیلی عالیه من که خیلی خوشم اومد

بیگانه

دلا تا کی در این زندان فریب اینو ان بینی دمی زین چاه ظلمانی برون شو تا که جان بینی ! حرکت به سوی حقیقت ! مطلب خوبی بود . ممنون

57

خيلي جالب بود وعده ملت بيدار ايران روز قدس